DanceStar Slovakia Qualifier
23. - 24. 03. 2019, Nitra, Slovakia

DanceStar Slovakia Qualifier je časť súťaže DanceStar World Qualifiers série, kde sa tanečníci môžu kvalifikovať na tanečné finále DanceStar World Finlas. Každá kvalifikácia je otvorená pre všetkých amatérskych ale aj profesionálnych tanečníkov. Každá tanečná škola, akadémia, skupina alebo jednotlivci majú právo sa zúčastniť kvalifikácie DanceStar Qualifier.

Vitajte v Nitre!

DanceStar s potešením oznamuje tohtoročnú slovenskú kvalifikáciu. Pozývame vás, aby ste prišli a zažili jedinečnú DanceStar Slovakia kvalifikáciu v meste Nitra, ktoré je najstarším mestom Slovenska, situované v údolí rieky Nitra.

Nitra je známa svojim dynamickým kultúrnym životom, kde môžete zažiť nezabudnuteľný pocit súčasného kultúrneho ducha.

Tešíme sa na veľkú a úžasnú súťaž v Nitre, kde sa talentovaní tanečníci budú predvádzať vo fantastickej atmosfére!

Informácie o udalostiach a polohe

Mesto Nitra sa nachádza na siedmich kopcoch na oboch stranách rieky Nitra, strategickej geografickej polohe. Mesto má vo svojom okolí bohaté historické štruktúry, stavby a prírodné krásy. V Nitre sídlia rôzne inštitúcie, univerzity, divadlá a múzeá a taktiež moderné centrum priemyslu a obchodov. Každý rok vďaka svojmu dynamickému kultúrnemu životu priťahujú rôzne akcie množstvo návštevníkov: umelcov z oblasti divadla, tvorivého umenia, modernej alebo klasickej hudby, turistov a milovníkov kultúry.

Autom sa môžete do Nitry dostať z Bratislavy po diaľnici a rýchlostnej ceste E75 a E571, ktorá trvá približne jednu hodinu

Slovenská kvalifikácia

Miesto: Mestská športová hala Klokočina

Adresa: Dolnočermánska 105, 949 11 Nitra, Slovakia
VSTUPNÉ
 
jeden deň      €10     
oboch dňoch      €15     
SCÉNY: 10m x 12m x 0.8m
 

Ako sa tam dostať?

S potešením vás pozývame do Nitry.
Ak máte akékoľvek ťažkosti, neváhajte nás kontaktovať.

 
Copyright © 2022 DanceStar, All rights reserved